Verní členovia si zaslúžia odmenu
Kúp si ročnú permanentku a dostaneš hodnotné darčeky: Športovú fľašku a uterák značky LEGIA
Vydaj zo seba maximum!
Je super ak niečo dokážeš, nespomaľuj a postupuj ďalej!
Staň sa aj ty LEGIONÁROM
Pozri si našu ponuku členstiev.
Nebaví ťa rutina?
U nás máš fitness možnosti, ktoré si predtým možno videl len na videu :)

Masér

ejotur@gmail.com

0950580564

Erik Turňa

Moje meno je Erik Turňa a som rodák z Brezna. V roku 2021 som absolvoval kurz v škole Zamas ako pracovník wellness/masér a následne som absolvoval ďalšie kurzy. Od malička som bol športovo založený. V dospelosti ma zaviedli nohy do zahraničia, kde som strávil niekoľko rokov. Každému z nás sa prihodí nejaký zlom v živote a následne hľadáme cesty, ktoré nám pomôžu k sebarozvoju. Prečo práve táto cesta? Okrem toho, že mi poskytuje pomyselnú rovnováhu medzi učením, kreativitou a prácou, verím, že týmto smerom môžem byť prospešný ako pre jednotlivca, tak aj pre spoločnosť. Zväčšovanie rozsahu nových možností vlastného tela, filozofia a psychológia sú oblasti, ktoré ma zaujímajú.

Relaxačná / Klasická masáž
Patrí v histórii ľudstva medzi najstaršie liečebné postupy už od praveku. Bolesti sa dajú mierniť alebo dokonca odstrániť trením či hnietením, ktoré patria k základným hmatom klasickej masáže. Pri masáži dochádza k regulácii svalového napätia, k odstraňovaniu odumretých vrstiev kože. Pokožka lepšie dýcha a tak ľahšie prijíma živiny a zbavuje sa odpadu.
30 min. 13€
60 min. 25€

Športová masáž
Športovci sú pre mňa ľudia, ktorí sa snažia dennodenne posúvať svoje hranice v širokospektrálnom ponímaní a tým pádom je moja práca s nimi odvodená hlavne z tohto pohľadu. Počas športovej masáže sa okrem dynamiky a ľahkej manipulácie končatín kladie dôraz najmä na to, aj keď to môže byť bolestivé, aby sa postupne zrýchľovali všetky procesy, ktoré slúžia k tomu, aby športovec mohol v čo najkratšom čase opäť podávať kvalitné výkony.
30 min. 13€
60 min. 25€

Myofasciálna masáž
Fascia alebo spojivové tkanivo je najväčším orgánom nášho tela. Skladá sa z vody, kolagénu a niektorých buniek. Fascia je veľmi husto tkaná a pokrýva a preniká do každej kosti, svalu, nervu, tepny a žily, ako aj do všetkých našich vnútorných orgánov vrátane srdca, pľúc, mozgu a miechy.
Vhodná najmä pri problémoch ako: akútne a chronické bolesti chrbta, zlé držanie tela, slabý rozsah pohybu, chronické bolesti hlavy, nespavosť, stres
30 min. 13€
60 min. 25€

Reflexná masáž chodidla
Reflexná masáž chodidiel využíva tlak a masáž reflexných zón na chodidle. Naše chodidlo predstavuje celé ľudské telo. Mnohé body sú umiestnené na oboch chodidlách párovo. Body na pravom chodidle predstavujú časti pravej strany tela, zatiaľ čo body na ľavom chodidle predstavujú časti ľavej strany tela. Body zamerané na srdce, pečeň a žlčník sa nachádzajú iba na jednom chodidle.
30 min. 13€
60 min. 25€

Bankovanie
Banková terapia patrí k starodávnej alternatívnej medicíne a pochádza zo starovekých egyptských, čínskych a blízkovýchodných kultúr. Po nahriatí sklenenej banky a následnom priložení na vybranú oblasť, teplota vo vnútri banky klesá a vytvorí sa podtlak, ktorý pomáha k prekrveniu a uvoľneniu. Osobne ju používam bezprostredne po zahriatí celej svalovej partie s cieľom zefektívniť celkový proces masážnej terapie. Pri bankovaní kladiem hlavný dôraz na individuálny prístup ku každému klientovi, aby aj tí, čo to vyskúšajú prvýkrát, nemali žiadne obavy.