Verní členovia si zaslúžia odmenu
Kúp si ročnú permanentku a dostaneš hodnotné darčeky: Športovú fľašku a uterák značky LEGIA
Vydaj zo seba maximum!
Je super ak niečo dokážeš, nespomaľuj a postupuj ďalej!
Staň sa aj ty LEGIONÁROM
Pozri si našu ponuku členstiev.
Nebaví ťa rutina?
U nás máš fitness možnosti, ktoré si predtým možno videl len na videu :)

Tréner funkčného a kondičného cvičenia

jvozar76@gmail.com

0917 077 999

Jakub Vozár

“Správaj sa k sebe tak, ako keby si išiel na olympiádu.”

Ako kondičnému trénerovi patrí medzi moje priority pripraviť dostatočne klienta na to, aby zvládal fyzickú záťaž a nároky každodenného života a taktiež, aby disponoval správnou poohybovou kultúrou.

Hlavným cieľom funkčného tréningu, ktorý sa najviac využíva v profesionálnom športe, je okrem rozvoja sily a kondície aj prevencia voči zraneniam a predchádzanie bolesti. Aby sme posilňovali naše telo správne, je nevyhnutné pochopiť ľudskú anatómiu a možné mechanizmy poranenia. Aj malé vychýlenie od správnej techniky vytvára potenciálne riziko zranenia. Najväčší benefit funkčného tréningu spočíva v neustálom posilňovaní svalov jadra (core), ktoré zohrávajú v tele najdôležitejšiu úlohu.

Tréningy pod mojím vedením sú inšpirované americkou vzdelávacou platformou Certified Functional Strength Coach (https://www.certifiedfsc.com), ktorú som v minulosti úspešne absolvoval. Popri práci ako osobný tréner v LEGIA fitness, pracujem aj ako kondičný tréner vo futbalovej akadémii FK Železiarne Podbrezová.

Pre viac informácií sleduj môj instagramový profil, ktorý je zameraný na rôzne teoretické a praktické príspevky z oblasti funkčného tréningového procesu športovcov, ako aj tréningov bežnej populácie – rekreačných športovcov. Vidíme sa v LEGII.