Verní členovia si zaslúžia odmenu
Kúp si ročnú permanentku a dostaneš hodnotné darčeky: Športovú fľašku a uterák značky LEGIA
Vydaj zo seba maximum!
Je super ak niečo dokážeš, nespomaľuj a postupuj ďalej!
Staň sa aj ty LEGIONÁROM
Pozri si našu ponuku členstiev.
Nebaví ťa rutina?
U nás máš fitness možnosti, ktoré si predtým možno videl len na videu :)

Tréner funkčného a kondičného cvičenia

jakubrusko.fitnesstrainer@gmail.com

0944757117

Jakub Rusko

Človek by mal byť sám sebe inšpiráciou, vzorom a motivátorom, ale najdôležitejšie, je mať disciplínu.

Ahoj, volám sa Jakub a športu sa venujem od svojich 6 rokov. Začínal som s karate a neskôr som našiel lásku v hokeji, ktorému som sa venoval 11 rokov. Po skončení kariéry profesionálneho športovca som sa dal na cestu silového tréningu, pri ktorom som zostal doteraz a je mi potešením aplikovať svoje znalosti a skúsenosti ako osobný tréner na mojich klientoch.

Funkčný tréning je inovatívna forma cvičenia, ktorá zdôrazňuje praktické pohyby a posilňuje svaly, ktoré bežne používame v každodennom živote. Dôležitosť funkčného tréningu spočíva v jeho schopnosti pripraviť telo na rôznorodé pohyby a aktivity, ktoré v našom živote vykonávame. Cvičenia sú navrhnuté tak, aby simulovali každodenné situácie, čo pomáha posilňovať svaly potrebné pre správne fungovanie nášho tela.

S každým klientom kráčam individuálnou cestou k ich cieľom, pretože viem, že sú všetci výnimoční. S dôrazom na disciplínu v tréningu vám pomôžem dosiahnuť optimálne výsledky a posunúť vaše telo na novú úroveň vitality. Príďte za mnou na cestu ku zdravšiemu a silnejšiemu ja! 

Ak sa chceš dozvedieť viac o mojich tréningoch sleduj môj profil na Instagrame @ruso_fitnesstrainer.

Vidíme sa v Légii 💪🏻